Танцювальні кроки лінді хопу та свінгові рухи

Танцювальні кроки лінді хопу та свінгові рухи

LindyHopMoves.com збереже ваш час від марного пошуку відео для вивчення танцю: ми вже знайшли найкраще.

Цей вебсайт англійською, але він дуже простий у використанні, тож не зволікайте, приєднуйтесь до наших уроків з лінді хопу, усі вони безкоштовні!

Безкоштовні уроки з Лінді Хопу онлайн

Який у вас рівень? Оберіть свій рівень і ми безкоштовно поведемо вас у мандри світом лінді хопу. Ми допоможемо вам вивчити нові рухи згідно вашого рівня, щоб зробити ваш танець таким же яскравим, як танець зірок лінді на соціальному танцмайданчику.

Також на вебсайті багато інших сторінок, як, наприклад, Зірки Лінді, з усіма найкращими постановками, що коли-небудь виконувались.
https://lindyhopmoves.com/more-lindy-hop/all-stars

Готові для більшого?

Готові для чогось іншого? Маємо багато інших танцювальних напрямів:

Джазові рутини – для усіх тих, хто вже у захваті від соціального танцю, але ще соромитися, коли танцюристи починають виконувати Біг Еппл. Якщо ви досі не вивчили кроки та змушені дивитись на інших з-за меж танцмайданчика, настав час приєднатися до родини та вивчити Шим-Шам, Біг Еппл, Тренкі Ду, Каліфорнію та усі інші джазові рутини.

Також ми маємо уроки з Соло Джазу та Чарлстону. Для усих тих, хто зацікавлений у покращенні танцювання взагалі, або просто не має партнера для тренувань.
https://lindyhopmoves.com/more-lindy-hop/solo-jazz-steps

Лінді маніяки для справжніх маніяків, що обожнюють усе пов’язане з лінді хопом. Тут можна знайти відео з кроками, що вразять ваших лінді друзів.
https://lindyhopmoves.com/more-lindy-hop/lindy-nerds

Тренувальна програма для партнерок розроблена для дівчат, які хочуть покращити свою техніку і додати деякі красиві та сексуальні варіації.
https://lindyhopmoves.com/more-lindy-hop/followers

Was this post helpful?