Tanečné kroky lindy hopu a swingu

Tanečné kroky lindy hopu a swingu

LindyHopMoves.com
Vám ušetrí veľa času hľadania tanečných videí na youtube: môžete hneď začať, pretože tie najlepšie videá sme pre vás už našli.
Táto webová stránka je po anglicky, ale je jednoduchá na použitie. Nebojte sa prihlásiť na naše kurzy lindy hopu; sú zdarma!

Online kurzy lindy hopu zdarma
Akí ste pokročilí? Vyberte si kurz podľa svojej úrovne a my vás zdarma prevedieme svetom lindy hopu. Pomôžeme vám naučiť sa nové kroky podľa vašej pokročilosti, aby ste na tanečnom parkete zažiarili ako lindy hviezda.

– <Základy (kurz pre začiatočníkov)>
– <Mierne pokročilý kurz lindy hopu>
– <Stredne pokročilý kurz lindy hopu>
– <Pokročilý lindy hop>

Máme na webstránke aj ďalšie rubriky, napr. s tými najlepšími tanečnými zostavami a choreografiami.

Chcete viac?
Ste pripravení na niečo viac? Máme pre vás aj iné tanečné štýly:
<Blues>
<Balboa>
<Collegiate Shag>
<Aerials>
<Dipy a triky>

Jazzové zostavy sú pre vás, ktorí len s rešpektom sledujete Big Apple z okraja parketu. Ak ešte neviete kroky, je najvyšší čas pridať sa k ostatným a naučiť sa <Shim Sham>, <Big Apple>, <Tranky Doo>, <California routine> a ostatné jazzové choreografie.

Máme tiež kurz <sólo jazzu a charlestonu> pre tých, ktorí chcú celkovo zlepšiť svoje tanečné schopnosti, alebo len nemajú partnera na spoločný tréning.

Lindy nerds je pre ozajstných fanatikov, ktorí milujú všetko, čo sa lindy hopu týka. Tu nájdete videá, ktorými prekvapíte všetkých svojich lindy kamarátov.

<Tréningový program (nielen) pre partnerky> je určený na zlepšenie follow techniky a obohatenie swingových variácií.

Was this post helpful?