Lindy Hop öğrenin

Lindy Hop dans hareketleri ve swing adımları

Dans için pratik yapmak istiyorsunuz ve bunun için youtube gibi sitelere girip dans videolarını incelemek için saatler harcıyorsunuz.Bu zaman kaybından artık kurtulabilirsiniz: LindyHopMoves.com adresinden sizin için bulduğumuz videolarımızı izleyebilir ve buradan pratiklerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.Web sitemiz İngilizcedir ancak kullanması çok kolaydır.Lindy Hop kurslarımıza katılmaktan korkmayın çünkü hepsi ücretsizdir..

Online ücretsiz Lindy Hop kursları

Seviyeniz nedir? Seviyenizi belirledikten sonra size Lindy Hop dünyasında rehber olacağız, yine ücretsiz..Seviyenize uygun olan yeni hareketleri sizlere öğreteceğiz ve böylelikle sosyal dans gecelerinde bir lindy star olarak dans etmeye başlayacaksınız.

Web sayfamızda ayrıca baÅŸka sayfalar da bulunmaktadır: Lindy All Stars  dans edilmiÅŸ en iyi rutinler ve kareografilerle birlikte..

Daha fazlasına hazır mısınız?

Farklı bişeylere hazır mısınız? Başka birçok dans stillerimiz daha var:

Sosyal danstaki caz rutinleri için deli oluyorsunuz ancak kalabalık, Bib Apple için çılgına dönüp dans ederken utanarak yerinize geçmekteyseniz eÄŸer; ailemize katılmanızın ve Shim Shamthe Big AppleTranky Doo, the California Routine Ã¶ÄŸrenmenizin tam zamanı..
Aynı zamanda Solo Jazz and Charleston kurslarımız da vardır. Bu danslar, dansınızı bir üst seviyeye ilerletmek ve partnere ihtiyacınızın olmadığı danslardır.

Lindy Nerds ise Lindy Hop ile alakalı herÅŸeyi sevenler için..Burada Lindy Hop ile ilgili videolar bulabilirsiniz öyle ki arkadaÅŸlarınızı ÅŸaşırtabilirsiniz..

Tekniklerini ilerletmek isteyen followerlar için  followers’ training program programı mevcuttur.Böylelikler danslarınızı güzel ve seksi hareketler ile zenginleÅŸtireceksiniz..

Was this post helpful?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *