Lemācieties Lindy Hop

Lindy Hop Deju Kustības un Swing Soļi
LindyHopMoves.com aiztaupīs Jums laikietilpīgu deju mācību video meklēšanu youtube. Jūs varat sākt mācīties nekavējoties, jo labākie deju video jau ir apkopoti vienuviet.
Mājas lapa ir angļu valodā, taču tā ir ļoti viegli lietojama- nekavējieties piebiedroties Lindy Hop deju stundām, tās ir bezmaksas!

Bezmaksas Lindy Hop deju kursi online.
Kāds ir Jūsu līmenis? Izvēlieties Jūsu deju prasmes līmeni un mēs Jūs ievedīsim Lindy Hop pasaulē bez maksas. Mēs Jums palīdzēsim iemācīties jaunas deju kustības atbilstoši Jūsu prasmju līmenim un Jūs kļūsiet par lindy zvaigzni uz sarīkojumu deju grīdas.

Iesācējiem
Lindy Hop deju kursi dejotājiem ar priekšzināšanām
Vidēja/ Augsta līmeņa Lindy Hop
Augsta līmeņa Lindy Hop

Mājas lapā ir arī citas sadaļas, piemēram Lindy All Stars, kas satur vislabākos deju soļus un deju uzvedumus.

Vai vēlaties vairāk?
Vai vēlaties kautko savādāku? Mēs piedāvājam dažādus deju stilus:

Blues
Balboa
Collegiate Shag
Aerials
Dips & Tricks

Džeza dejas mācÄ«bas ir Jums, sarÄ«kojumu deju fani, kas tomÄ“r sakautrÄ“jas mirkļos kad ballÄ«te ir pašā karstumā ar Big Apple. Ja JÅ«s joprojām neziniet deju soļus un esat spiesti deju vÄ“rot stāvot malā – beidzot ir pienācis laiks piebiedroties Džeza dejotāju Ä£imenei un iemācÄ«ties Shim Sham, Big Apple, Tranky Doo, the California un citas džeza deju kustÄ«bas.

Mēs piedāvājam arī Solo Džeza un Čarlstona deju kursus. Šī ir iespēja tiem, kas vēlas uzlabot deju prasmes vai tiem, kam pašlaik nav deju kursu partnera.

Lindy Nūģi ir īstiem Lindy nūģiem, kas fano par visu, kas ir saistīts ar Lindy Hop. Šeit Jūs atradīsiet video ar kuriem pārsteigt Jūsu lindy draugus.

Sekotāju mācību programma ir izveidota tiem, kas vēlas uzlabot deju tehniku un piešķirt deju kustībām jaukas un seksīgas deju soļu variācijas.

Was this post helpful?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *