Taneční pohyby a swingové kroky Lindy Hop

LindyHopMoves.com vám ušetří hodiny a hodiny času strávené na youtube hledáním výukových videí: můžete začít tancovat ihned, protože my už jsme pro vás ta nejlepší taneční videa našli.
Internetové stránky jsou v angličtině, ale jsou velmi snadno použitelné. Neváhejte se připojit k našim kurzům Lindy Hop, jsou zdarma!
Bezplatné online kurzy Lindy Hop
Jaká je vaše úroveň? Vyberte si svou vlastní a my vás zdarma provedeme cestami světa Lindy Hop. Pomůžeme vám naučit se nové pohyby, odpovídající vaší úrovni tak, abyste na tanečních parketech zářili jako hvězdy.

Na webu máme mimo výukové také další stránky, jako například Lindy All Stars, s těmi nejlepšími sestavami a choreografiemi, které kdy byly tancovány.

Jste připraveni na víc?

Připraveni na něco dalšího? Máme i spoustu jiných tanečních stylů:

Jazzové sestavy (rutiny) jsou pro Vás všechny blbnutím při společném tancování, ale stále ještě plachým, když dav zdivočí při Big Apple – pokud stále ještě neznáte kroky, berete si oddech a sledujete vše z ústraní, je čas připojit se ke komunitě a naučit se Shim Sham, Big Apple, Tranky Doo, California routine a všechny ostatní jazzové rutiny.

Máme také kurz sólo Jazzu a Charlestonu, vhodný pro ty, které zajímá zlepšení jejich kompletních tanečních dovedností, nebo ty, kteří jednoduše jen nemají partnera k trénování.

Lindy Nerds jsou pro opravdové lindy šprty, kteří milují vše co souvisí s Lindy Hop. Zde naleznete videa, kterými můžete překvapit vaše lindy přátele.

Tréninkový program pro partnerky (follower) je věnován děvčatům, která chtějí zlepšit svou techniku a přidat nějaké ty roztomilé a sexy variace do svého swingování.

Comments

comments

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *